דפים

יום שבת, 10 באוגוסט 2013


הסיפור האמיתי מאחורי מה ששמעתם בתקשורת על הרב אליעזר ברלנד

(לעידכונים נוספים, כנסו לקבוצת הפייסבוק שלנו:
"חשיפת האמת בפרשת הרב אליעזר ברלנד").

-1-. 
איתי נחמן שלום שהתראיין נגד הרב אליעזר ברלנד, ירה לפני כן עם אקדח לתוך בית במאה שערים בנסיון לרצוח, והמשטרה עצרה אותו, ושחררה אותו בעיסקת עד מדינה להעליל עלילות על הרב ברלנד.
ה"מתלוננת" שהשמיעו בטלוויזיה בערוץ 2, היא אשתו של נחמן שלום שהצטרפה להשלים את עדות השקר ההזויה שלו. (כמו שנראה בהמשך).
< כי הסיפור הראשון שהוא סיפר ש"טיפס מהחלון וראה", זה היה בכלל על אשה אחרת, שהיא מכחישה את זה ואומרת שנחמן שלום הוא מעורער בנפשו ומוציא עליה שם רע!.. כיוון שהייתה חסרה לו אשה לסיפור העלילה, אז הוא הביא את אשתו...!!! האם יש צורך בהוכחה ברורה יותר שמדובר בעלילה ותפירת תיק?!! >. 

(קישור):
צפו בווידאו: 
"עד המדינה נחמן שלום מעורער בנפשו":
https://drive.google.com/file/d/0B6_V7zGhXWtYRHZreTRWZjRENGM/edit?usp=sharing

כמה ימים לפני שאשתו של איתי נחמן שלום התראיינה לכתבה בערוץ 2, הוא נתפס ונעצר עם עוד כמה עבריינים שלוחמים נגד הרב ברלנד, על סחיטה באיומים ואיום ברצח. וכן מספר נשים הודו בחקירות ששילמו להן כסף להתלונן על הרב ברלנד, - ועל זה התקשורת לא דיברה מילה! כל הזמן הפיצו שמועות שיש להם הרבה עדויות, בסוף כשראו שאין שום עדות מבוססת, אז איתי נחמן שלום היה צריך "לנדב" את אשתו ולהביא אותה לספר סיפור שלא היה ולהוציא שם רע על הרב ברלנד, כדי שהוא יוכל להשתחרר מהכלא על הנסיון לרצח. 

(* "עד מדינה" זה המושג הכי מושחת שקיים במדינת ישראל, עושים את זה בדרך כלל לאישי ציבור שרוצים לתפור להם תיק). 


עד כחודש לפני שאיתי נחמן שלום בדה את הסיפור, הוא היה מנסה כל לילה לחדור לבית של הרב ברלנד בביתר, בכל מיני תחבולות. והרב היה נותן לו מעטפות של סכומי כסף גדולים שמהם התפרנס. (כי הוא לא עבד ולא למד בכולל, ולא היה לו שום מקור הכנסה). 
כחודש לפני הסיפור הוא קיבל הרחקה מביתר, והגבאים של הרב ברלנד עמדו על זה בתוקף שלא לתת לו להיכנס לרב, לאחר שגילו שהוא מנצל את טוב ליבו של הרב (הידוע בנדיבותו וטוב ליבו היוצא מגדר הרגיל, ושמפזר צדקות לכל יהודי פשוט שמבקש ממנו), וסוחט ממנו סכומי כסף גדולים. לאחר שנסגר הברז, אז הוא חשב על דרך אחרת לנסות לסחוט את אנשי הרב באמצעות עלילות מכוערות. 

וכמו שנודע בהמשך, שכל הקשורים לפרשת התלונות השקריות על הרב ברלנד, גם כן ניסו לסחוט כספים מאנשי הרב. 


לסיפור של נחמן שלום בפני עצמו לא היה תוקף משפטי, וגם באותו סיפור עצמו הוא שינה אין-ספור גרסאות כידוע. ואפשר לראות בכתבה הראשונה שהתפרסמה יותר מחצי שנה לפני כן בעיתון "ישראל היום", הוא סיפר שם בכלל סיפור אחר לגמרי!. לכן כדי להשלים את הסיפור ההזוי שלו ולהפוך אותו לעדות, שכרו את המתלוננות. שגם הן רובן חזרו בהן והודו ששילמו להן כסף להעיד עדות שקר. כאשר לא נשארו בידי משטרה עדויות מבוססות, נחמן שלום היה צריך לנדב את אשתו להמציא סיפור, כדי שישחררו אותו מהכלא על הירי בעיסקת עד מדינה. תמונות היריות על דלת בית משפחת ריכטר במאה שערים
על ידי איתי נחמן שלום
ששוחרר מהכלא בעסקת עד מדינה
לתפור עלילת שקר על הרב אליעזר ברלנד
צריך לדעת בבירור שמבחינה מציאותית כל סיפורי העלילות האלה לא ייתכנו ולא יכולים להיות! 

הרב ברלנד מוקף שומרים, בתוך הבית ומחוצה לו, ואף פעם לא נמצא לבד, ובוודאי לא התייחד עם נשים. 

חוץ מזה מבחינת הגיל שלו ומצבו הבריאותי, זה פשוט הזוי לחשוב עליו דברים כאלה. מדהים למדי עד כמה יכולים להיות טפשים ופתיים אלה שמאמינים לכל דבר בתקשורת?
(קישור):

-2-.

תראו את מי מצאנו פה - פאדיחה רצינית של ערוץ 2 ! .... :)


כשראיינו בערוץ 2 את "המתלוננת המרכזית" נגד הרב אליעזר ברלנד, טשטשו את פניה וערפלו את קולה. אבל תראו את מי מצאנו בתמונה למטה בצד שמאל לצידו של עורך הדין חצרוני? גברת "אודל שלום" אשתו של מי שמכונה "העד המרכזי" איתי נחמן שלום, ששכחו כמה שניות לטשטש אותה... 

היא עצמה "המתלוננת המרכזית"...!
הנה לכם קנוניה של תפירת תיק במיטבה בשיתוף פעולה בין המשטרה לתקשורת! 

איתי נחמן שלום סיפר בהתחלה את סיפורו על אשה אחרת, וכשחקרו אותה ביאחב"ל, היא הכחישה את הסיפור ואמרה שנחמן שלום משקר ומעליל עליה עלילות שווא!. לכן הייתה חסרה להם אשה לסיפור, ולצורך כך נידב את אשתו אודל שתספר שקרים, ובתמורה יקבל חסינות של עד מדינה, ויפתרו אותו מעונש המאסר שהיה צריך לקבל על הירי באקדח לתוך בית במאה שערים. 
העיתוי לפרסום הכתבה היה שלא במקרה - ימים ספורים לאחר שנחמן שלום נעצר שוב עם כמה מחבריו המסיתים כנגד הרב ברלנד, על סחיטה ואיומים ברצח נגד אחד מאנשי הרב. ועל כך התקשורת שבהתחלה פרסמה בקול רעש גדול את סיפורו של נחמן שלום, שתקה כעת ולא פרסמה כלום!!! במקום זה כדי לטשטש את התקרית, הביאו כביכול עוד מתלוננת אחרת שכאילו לא קשורה לעניין, והעלימו במכוון שזאת לא אחרת מאשר אשתו של העד המרכזי נחמן שלום, שבאה לעזור לו בתפירת העלילה על הרב ברלנד על מנת לשחררו בעסקת טעון של "עד מדינה"...! 
מסתבר שהתקשורת עובדת בשיתוף פעולה עם המשטרה כשמסמנים מישהו שהחליטו לתפור לו תיק.-3-.

< מי התחיל את כתבות הדיבה על הרב ברלנד? >


יואב איתיאל והדס שטייף מגלי צה"ל.
כמו שרואים בכתבה: ..."אשר יחד חשפנו כי הרב ברלנד דרוש לחקירה ביאחב"ל".* מי זה יואב איתיאל, והאם הוא סתם עיתונאי אובייקטיבי ונטרלי,
או שיש לו קשר אישי לפרשה? 

ומי זאת הדס שטייף, ומה הצד שלה בפרסום הכתבות השקריות על הרב אליעזר ברלנד? 

הכל התחיל בעצם מהסיפור של איתי נחמן שלום. על רמת האמינות שלו והחלק שלו בפרשייה, כבר שמענו. אבל בעקבות הסיפור שלו, עוד כמה שיש להם אינטרס לנקום בשובו בנים בגלל סיכסוכים אישיים, או במטרה לסחוט כסף מהרב ברלנד וקהילתו, הצטרפו לעניין והמציאו גם כן סיפורי עלילות. 

הלל איתיאל הוא אדם ממורמר שירד מנכסיו והמשפחה שלו מפורקת. כיום הוא מעורער בנפשו ולוקח סמים. לאחר שהסתבך בעיסקאות כושלות, והפסיד את כספו, ניסה מספר פעמים לסחוט את שובו בנים. 

כעת תשמעו איך עובדת קנוניה משפחתית.
הרב ברלנד השתדל רבות לעזור למשפחתו של איתיאל, וביקש מהאחיינית שלו לאה ברלנד לאמץ את בנותיו. הרב חיתן את אחת הבנות של איתיאל, והאחות שלה פייגא (חוזרת בשאלה) קינאה בה ורצתה את אותו בחור. היא התחילה למרר לאחותה את החיים, וניסתה להרוס לה את החתונה. בתוך החתונה של אחותה, בכתה וצעקה והשתוללה והכתה את האמא של החתן, עד שהביאו לה משטרה שהוציאה אותה בכח. (רבים ראו את זה). מאז היא התחילה לשנוא את הרב ברלנד שחיתן את אחותה.
פייגא איתיאל, המעלילה על הרב ברלנד.
                                               
הלל איתיאל מצא הזדמנות לסחוט כסף, והסית את בתו להמציא סיפורי עלילות על הרב ברלנד ולהתלונן עליו במשטרה, ודרש משובו בנים 300000$ כדי למשוך את התלונה של בתו. כמו כן ברוב נבלותו העליל במשטרה גם על בתו הנשואה, כאילו היה גם איתה סיפור עם הרב... ואותה בת העידה במשטרה שזה שקר גמור, ושגם התלונה של אחותה פייגא היא שקר עלילה וסחיטה!
כאשר רואים אדם שמעליל על הבת שלו ומנסה לסחוט כסף, האם משטרת ישראל אמורה להאמין לכאלה עדויות, או לשלוח את המתלוננים ישירות למאסר על עדות שקר וסחיטה?! 

אבל את המשטרה לא מעניינות העובדות, הם מחפשים לתפור תיק לרב ברלנד.
כאמור שיטה זאת של סחיטת הרב ברלנד ותלמידיו על ידי סיפורי עלילות, נכנסה לתוקף, לאחר שהמשטרה קיבלה את הסיפור השקרי של נחמן שלום, זה נתן תאבון לכל מי שרוצה לסחוט כסף או אפילו סתם להתנקם ברב ברלנד, להמציא עליו עלילות ושקרים, שהמשטרה תקבל אותם בשקיקה..!

להלל איתיאל יש אח בשם יואב איתיאל שהוא כתב בעיתון "מגזין המושבות". הלל הביא את סיפור העלילה של בתו לאחיו הכתב, והוא עשה את הכתבות הראשונות נגד הרב ברלנד. אל התחקיר שלו הצטרפה הכתבת "הדס שטייף", הידועה כפמיניסטית העוסקת בתפירת תיקים בנושאי הטרדה ואונס, בעיקר לאישי ציבור בכירים.
חודש לפני שעשתה את הכתבה על הרב ברלנד, היא פירסמה סיפור שקרי על "אונס של ילדה בבית כנסת במודיעין עילית", ובמשך תקופה דיברו בכל כלי התקשורת על "התחקיר" שלה, ואמרו ש"החרדים אנסים".
אבל לאחר זמן אותה אשה שהעידה על סיפור האונס, הודתה שבדתה את הסיפור!! כדי להרתיע את החרדים למנוע דברים כאלה בעתיד...! 
כעת כולם תקפו את הדס שטייף, איך היא פירסמה כזאת כתבה, כאשר היא יודעת שאין אונס ואין נאנסת כי הסיפור מהתחלה היה בדוי!!! 

והרבה תקפו אותה וקיללו אותה בדף הפייסבוק שלה. היא ענתה להם בתגובות כמו "חכו חכו"... אני עוד יוכיח לכם שהחרדים אנסים ומחפים על אנסים. 
...ואז עשתה את הכתבה על הרב ברלנד שהביא לה הכתב יואב איתיאל, ששיתף פעולה עם אחיו ואחייניתו בתפירת העלילה על הרב. 
"המתלוננת פ' " שהשמיעו בגלי צה"ל בעירפול קול, זאת פייגא איתיאל אחיינית של הכתב יואב איתיאל.                      יואב איתיאל                     הלל איתיאלתקראו את הכתבה הזאת היטב, ותבינו מי זאת הדס שטייף כתבת הפלילים של גלי צה"ל שעוסקת לתפור עלילות בזויות על אישי ציבור ובמיוחד על חרדים, ורומסת ברגל גסה את כל כללי האתיקה התקשורתית. היא הייתה בין הכתבים השקרנים שבישלו את סיפור העלילה על הרב ברלנד! - מיד לאחר סיפור האונס הבדוי במודיעין עילית. לאחר שפרסמה על סיפור של "אונס של ילדה בתוך בית כנסת במודיעין עילית", ועל רקע הסיפור הזה הכפישו את כל החרדים בכלי התקשורת, התובעת הודתה ששיקרה. שזה מגלה שהדס שטייף פרסמה מהתחלה את הכתבה, כאשר לא ראתה ולא שמעה מעולם את הדמויות שעליהן דובר, רק על סמך הסיפור שסיפרו לה! ועל סמך זה התקשורת השמיצה במשך כמה שבועות את כל הציבור החרדי. 
כשתבעו מהדס שטייף ומכלי התקשורת להתנצל, הם סרבו. בטענה שאולי כן היה אונס והתובעת קיבלה איומים מהחרדים... השאלה הפשוטה היא, איך היה אונס אם אין נאנסת?? הרי פרסמו את הסיפור בהתחלה עם פרטים, על ילדה בת חמש ועל אמא שלה שלקחה אותה לבית חולים... כאשר ידעו מהתחלה שהדמויות לא קיימות במציאות!?
אבל כשבאים במטרה להכפיש את החרדים, אז העובדות לא מבלבלות את העיתונאים!....
-4-.

איך עובדת עסקת עד מדינה במדינת סדום
תראו איך המשטרה מגייסת עדי מדינה: היא משתמשת אפילו במסוממים רק כדי לסגור עוד תיק ולקבל קידום ולא בוחלת אף להשתמש בבעלי אינטרסים מובהקים לתת להם למסור הודאות פיקטיביות ע"מ לתפור עלילה לאדם חף מפשע. בתמורה להודאתם השקרית והמסולפת המשטרה מעניקה להם פרס להימלט מהעונש המגיע להם עפ"י חוק. גם בפרשת הרב אליעזר ברלנד, איתי נחמן שלום (המכונה "העד המרכזי") שירה באקדח בבית של משפחת ריכטר במאה שערים, הצליח לחמוק מהעונש הצפוי לו ע"י מסירת עדות שקר.

(קישור):


הנה תשובה לכל השואלים, למה הרב ברלנד כביכול - "ברח", למה הוא לא בא לחקירה ומוכיח את צדקתו? תשובה לדבר: אם המשטרה הייתה אובייקטיבית והייתה מחפשת לברר את האמת, היה מקום לבא ולהוכיח להם. מה שאין כן כאשר רואים בבירור שהמשטרה עצמה היא זאת שתפרה תיק לרב אליעזר ברלנד, וגייסה עדי מדינה שקרנים להעיד נגדו, שאין לו מה לבא ולהוכיח, ולבא ולהחקר אצלם פירושו - ליפול לידי האויבים שלך.

ולמה המשטרה מחפשת לתפור תיק לרב ברלנד?
כי הוא נחשב ומסומן במחלקה היהודית בשב"כ, כמנהיג ימני מהפכן וכריזמתי. וכבר שנים חיכו רק שמישהו יתלונן עליו ויתפרו לו תיק!

מאת חסיד ברסלב
אני חסיד ברסלב מבני ברק מהזרם הכללי , מעולם לא הייתי  קשור לרב ברלנד או לחסידיו אבל ידעתי שהוא צדיק וקדוש, כך מחזיקים ממנו בעולם ואף בקרב חסידי ברסלב שאינם מקבלים את הנהגתו אוחזים שהוא צדיק, 
מאז הפרשייה עליו אני לא מצאתי מנוח לנפשי איך כך יתחלל שם השם וכך ביזו אותו בראש חוצות כאחד הריקים והתחלתי לברר לעומק מה עומד מאחורי זה וגיליתי כמה דברים מעניינים מאוד שצריך לתת עליהם את הדעת 1.אותו בחור בשם 'איתי שלום' שפוצץ את כל הפרשייה נגד הרב ברלנד בתקשורת הוא באותו זמן ירה בנשק אש חייה לתוך דלת בית במא"ש על מנת להרוג, ואני שואל אותכם מישהוא מכיר בחור צעיר חרדי שיכול להשיג נשק תוך שעה והוא מעיז לירות בו בתוך מאה שערים כדי להרוג ?! והפלא הכי גדול שהוא היום מסתובב חופשי !!לא מכיר עוד אדם במדינה שירה בנשק לא חוקי בשטח בנוי ע"מ להרוג והוא לא יושב במעצר?!   2. אותם בחורות שכביכול התלוננו הם חוזרות בשאלה כבר מלפני הרבה שנים, שאלות אלה ועוד כמה תמיהות שהיו לי הביאו אותי למסקנה שמדובר פה בעלילה אחת של השב"כ נגד הרב ברלנד והרי לפניכם היסטוריה חלקית שהצלחתי לדלות על חסידי הרב ברלנד.
במשך שנים ארוכות מהווה הרב ברלנד מטרד לראשי מערכת הביטחון, מאות שעות כבר בזבזו במשטרה צה"ל והשב"כ, רק איך מתפטרים מהרב ברלנד הזה, הנחשב לרב כריזמטי במיוחד ובעל דעות ימניות קיצוניות שרבבות נוהרים אחריו.
במשך שנים ארוכות תלמידיו עושים כאבי ראש גדולים מאוד למערכת הביטחון,
זה התחיל כבר בשנות השמונים (תש"מ) שחסידיו פלשו בהוראתו לבניין ענק ברובע המוסלמי בעיר העתיקה בירושלים והחלו להתפלל וללמוד שם, 
כניסה כזאת של עשרות חסידים בעלי תשובה שבניהם היו גם יוצאי סיירות ויחידות קרביות בצה"ל לרובע המוסלמי גררה כמובן עימותים רבים עם הערבים המקומיים
שעד אז לא היו רגילים לראות חסידים עם פיאות ארוכות מסתובבים כך חופשי ברחבי העיר העתיקה כאילו הם בשכונת מאה שערים,
קודם להגעת שובו בנים למקום היו באזור רק ישיבות של הדת"ל שהיו מסתובבים בפחד רק עם מאבטחים צמודים, 
לאחר תקופה קצרה מאוד ששובו בנים היו במקום כבר ידעו כל ערביי העיר העתיקה שעם שובו בנים לא מתעסקים, 
כמה תקריות שהספיקו להיות בין שובו בנים לערבים כבר לימדו את הערבים שכללי המשחק השתנו ויש בעל בית חדש באזור, 
כמובן שמשטרת ישראל לא ישבה בשקט על ההתנהלות הזאת והחלה בגל מעצרים והצקות חוזרות ונשנות לתלמידי שובו בנים,
מספר פעמים המשטרה אף עשתה עוצר על בנין הישיבה למשך כמה ימים אין יוצא ואין בא,
ראש העיר בזמנו טדי קולק התחייב בכל ראיון שדיבר בתקשורת שתוך זמן קצר הוא יוציא את הישיבה מהמקום. 
אבל מהר מאוד לקח לו ולמשטרה להבין שהגיעו פה קבוצת אנשים שבכוח לא ילך איתם כלום והחלו בהידברות עם הרב ברלנד שירגיע את חסידיו ומאז ועד היום הישיבה נמצאת במקום.
באוותם שנים ימי שלטון הקומניסטים לאזרחי ישראל לא נתנו אשרת כניסה לרוסיה, והרב ברלנד שהיה בנפשו להגיע לציון רבי נחמן באומן עשה כל מאמץ כדי לנסות ולהגיע לרוסיה,
תוך זמן קצר החלו חסידיו לזייף דרכונים אמריקאים/אירופיים ולטוס איתם לציון רבי נחמן לאחר כמה שנים זה כבר התפתח ושובו בנים כבר הקימו במקום סודי בירושלים 
מערכת שלימה של זיוף דרכונים,דבר זה לאט לאט התפרסם עד ששגריר ארה"ב הגיע לביתם של זקני ברסלב בירושלים לבקש מהם שידאגו להפסיק את התופעה,
משרד החוץ הישראלי ששמע מיזה גם פנה למשטרה שתחקור את העניין ולאחר חקירה העקבות הובילו לרב ברלנד וחסידיו .
באותם שנים החלו לפרסם ברחבי הארץ תמונות תועבה נוראות על תחנות האוטובוסים, במשך כמה חודשים כל לילה היו מתפוצצים תחנות כאלה ברחבי הארץ ומשטרת ישראל שברה את הראש מי החוליה
שעומדת מאחורי זה והחלה להציב מערבים בלילות ליד תחנות כאלה לאחר זמן קצר נתפסה ונעצרה בשעת מעשה קבוצת אברכים ובין העצורים היה חתנו של הרב ברלנד
בתחילת האינתיפאדה בשנת 2000 צהל סגר את קבר רחל לכניסת יהודים (עוד לא הקימו את החומות שיש היום) במשך כמה חודשים לא נשמעה במקום תפילת יהודים בכלל
 והתוכנית של ראשי המדינה אז היה לעזוב את המתחם לגמרי ולהפקירו למחבלים כמו שנעשה בקבר יוסף,
תוך זמן קצר החלו חסידי הרב ברלנד לנהל מלחמה על המקום, לילה לילה הם היו יוצאים עשרות עשרות לבית לחם ומסתננים לציון בכל דרך אפשרית 
אם זה בפריצת המחסומים ואם זה בהליכה בשדות דרך בית ג'אלה, בתחילה ניסו בצה"ל ובמשטרה להתמודד עם התופעה באלימות כלפי החסידים ובמעצרים אבל מהר מאוד הבינו שזה לא הולך איתם ומיום ליום הם מגיעים רק יותר ויותר ושום דבר לא מרתיע אותם,מח"ט הגיזרה הגיע לביתו של הרב ברלנד והתחנן שיפסיקו ההסתננויות למקום והוא מתחייב לאפשר כניסה של אטובוס למתחם וכך מאז במשך כמה שנים שהמתחם היה סגור במשך כל שעות היום למתפללים, צה"ל היה מאפשר כניסה כל לילה רק לחסידי הרב ברלנד וכך לאט לאט המקום נפתח לגמרי.
אח"ז החלו חסידיו להסתנן לקבר יוסף בשכם, במשך 10 שנים  עד השנה האחרונה  כוחות צה"ל היו מנהלים מרדפים בסמטאות בעלטה אחרי החסידים ושום דבר לא עזר!! השתמשו איתם בכל מה שרק אפשר מעצרים בתי משפט קנסות עבודות שירות וזה לא הרתיע אותם ומנע מהם להמשיך ולהסתנן הלאה לקבר ,כל מפקדי צה"ל באזור שכם בעשור האחרון  אלופי פיקוד המרכז קציני שב"כ ביקרו בביתו של הרב ברלנד וניסו להגיע להסדר שיורה לחסידיו לחדול מזה וכל פעם היה הרב ברלנד מוציא הוראה לתקופה קצרה להפסיק את הנסיעות ותמיד לא היה עובר הרבה זמן עד שצה"ל לא היה עומד בהסכמים ושוב החלו חסידיו לשגע את מערכת הביטחון.
לפני כשנתיים הרב ברלנד עבר לגור בביתר עילית ומידי פעם החל לערוך נסיעות ליליות למערת המכפלה בחברון עם מאות מחסידיו בשיירה של עשרות כלי רכב, על הדרך היה נכנס הרב ברלנד עם מאות איש לקברי נתן הנביא וגד החוזה בכפר חלחול (שטח a) הקברים נמצאים במרכז הכפר בתוך מסגד,בצה"ל נכנסו ללחץ כבד ומהר מאוד הגיע לביתו של הרב ברלנד מפקד אוגדת איוש עם מחט הגיזרה והתחננו על נפשם שיחדול מיזה. הרב ברלנד כמובן התחייב להם רק בתנאי שצה"ל יאפשרו כניסות מסודרות למקום ולאחר שבועים כשזה לא קרה נכנסו שוב פעם חסידי הרב ברלנד למקום.
בתמוז שנה שעברה הרב ברלנד כבר הוציא את ראשי מערכת הבטחון מדעתם בכנס ענק באיצטדיון ווינטר ששהו במקום קרוב לעשרת אלפים איש דיבר הרב ברלנד בין דבריו על גודל מעלת הנסיעה לקבר יוסף ,
בתחילה חשבו במערכת הביטחון שעם השנים הרב ברלנד התבגר ויחדול מנסיעות אלו והנה לפליאתם הרבה גם כשהוא כבר בגיל 76 הוא ממשיך עם זה ביתר שאת וביותר עוז
 < המסקנה שהגעתי אליה לאחר כל זה >
פשוט השב"כ התייאש כבר מלהלחם בברסלבים וחשבו איך גומרים עם זה והגיעו למסקנה שאולי פרשיה כזאת שתגרום לבריחתו מהארץ תגמור אותו ולמערכת הביטחון יהיה קצת שקט לאחר שנים של טרטור וכאבי ראש.

תראו מה המדינה עשתה לרב "עוזי משולם" על כך שחשף את האמת, מה עשו לפעיליו ובעיקר לבנו ונכדו הקטן שלא עשה כלום, התקשורת נלחמה נגדו לחינם ללא שום סיבה ועשתה תעמולת הסתה אכזרית נגדו, עד היום בכירים במדינה חוששים לפצות את פיהם בעניין ועד היום יש קשר שתיקה ופחד אימים מלומר את האמת (הרי אף אחד לא רוצה לגמור כמו הרב עוזי משולם),
עכשיו מובן למה הרב אליעזר ברלנד במרוקו??? להזכירכם, הרב עוזי משולם רק הלך לחקירה והזריקו לו חומרים שהרסו לו את החיים ואת יכולת התפקוד, המדינה שלנו רוצה להשתיק את הציבור החרדי בכך שתרדוף אחר מנהיגיו וכל לץ ונבער מדעת שמקשקש ומפליג בדמיונו לספר מה שלא היה זה אוצר ומתנה בשבילם וזה בדיוק מה שהם מחפשים.

(קישור):
-5-.
1. האם לתקשורת היה מותר להתערב ולהטות את דעת הציבור ודעת השופטים בערכאות כנגד הרב אליעזר ברלנד? 

2. אם יש מערכת משפט בארץ, מדוע נחרץ דינו של הרב אליעזר ברלנד עוד לפני שבכלל רגלו דרכה בבית דין ועוד לפני ששמעו בכלל את גרסתו לטענות שהעלילו נגדו. ויתרה מזאת, כאן בקבוצה נחשף הקשר בין הכתב יואב איתיאל לבין המתלוננת פייגא איתיאל מ"גלי צה"ל" (האחיינית שלו) ואיך בכל זאת העיתונות והתקשורת הרשתה לעצמה להשתמש בו (ביואב איתיאל) ולעשות משפט שדה לרב אליעזר ברלנד רק בשביל טיפת רייטינג. היכן האמת?! 

3. מדוע אף עיתון או גוף תקשורת לא התייחס לטענות שלנו ולגרסאות שמסרנו לו? שיהיה ברור (!!!) אין אף עיתון או גוף תקשורת בארץ ובעולם שגולל את הטענות שלנו, פשוט אין. ולא ניתן להתעלם מהעבודה הזו ומכך שהתקשורת מצודדת בפרשה הזו וסותמת פיות, ובמקרה הזה מדובר בפיות שלנו.

משום כך החלטנו לפתוח את הקבוצה בפייסבוק ואת הבלוג:
"חשיפת האמת בפרשת הרב אליעזר ברלנד"
https://www.facebook.com/groups/315791588558020/

אנו מקבלים איומים וגם טלפונים לא נעימים (בלשון המעטה) מרודפי הרב אליעזר ברלנד. הנה לכם שיחה מהפייסבוק בין רודף הרב אליעזר ברלנד חבר בקבוצת "נפגעי" שקרא לעצמו בפייסבוק "חסיד מטוגן", לבין תלמיד הרב אליעזר ברלנד: (וזו רק דוגמא אחת...) כשהוא כותב: "אתם לא יודעים עוד מה מחכה לכם. זה עניין של זמן" ו"אחים שלו מחכים לכם בסיבוב זה עניין של זמן. אולי באומן". זו עדות אילמת ובעיקר אלימה שחושפת את הדמויות האמתיות מאחורי כל העלילות על הרב אליעזר ברלנד. ידוע שאומן זה מקום ל"סגירת חשבונות" אצל אנשים מפוקפקים, ועוד ידוע שאחים של "נחמן איתי שלום" מוכרים היטב למשטרה ממזמן, ונכון להיום הם יושבים במעצר בית על שיתוף הפעולה בירי בביתם של משפחת ריכטר מ"מאה שערים". בקיצור, פשוט קראו והבנו עם מי יש לנו עסק.אח של "נחמן איתי שלום" שולח לנו איום מפורש בפרטי דרך חשבונו האישי בפייסבוק.

הוא כותב לי, שיש לי 12 שעות להתקשר אליו. הוא נתן לי גם פרטי התקשרות, (מספר פלאפון), בכוונה שאחייג אליו.

כזכור, "רמי שלום" נמצא כיום במעצר בית. לפי כתב האישום הוא נמצא שותף לירי עם אחיו היורה (נחמן איתי שלום) בביתו של אהרון יעקב ריכטר ב"מאה שערים". הכדור שנחמן שלום ירה ושחדר מבעד לדלת פספס - בחור צעיר ששהה באותו זמן בבית ועבר ליד הדלת - רק בכמה שניות בודדות והיה קרוב להרוג אותו.
(מעניין שהמשטרה והתקשורת לא מפנים לזה תשומת-לב).

והעובדה הזאת יוצקת משמעות מסוכנת ואמתית לאיומים שלו כלפי.
והמשטרה כמובן מתעלמת ומעלימה מהם עין ונותנת להם חופש פעולה ומרחב לעשות כל מה שהם רוצים.

הנה צילום מסך של האיום שהוא שלח לנו מחשבונו האישי, (את מספר הפלאפון שלו טשטשנו):


-6-.


תשובה לשמועות הנבובות שפורחות מזה כמה חודשים על הרב אליעזר ברלנד ונאמניו: 

כן, נכון, יש מי שמפריח את הבלונים האלה לאוויר, והם: 

   1. הלל איתיאל (אח של יואב איתיאל הכתב בעיתון "מגזין המושבות") = הבת שלו "פייגא" הגישה תלונה שקרית בעידודו, ודיברה בערפול קול ב"גלי צה"ל". יואב איתיאל אחיו, תפר הרבה כתבות על הרב אליעזר ברלנד וקהילתו, והיה האחראי להניע בעצם את כל תהליך ההסתה התקשורתי ע"י מערכת קשרים עם "הדס שטייף" (כתבת הפלילים של "גלי צה"ל"). להם מיוחסים עוד דברים שכבר חשפנו ונחשוף בהמשך. אגב, הוא פעיל עיקרי בפייסבוק בקבוצת "נפגעי שובו" תחת השם "מצחיקים אותי" ובתגובות לאתרים השונים. 

   2. צחי הורביץ, (צחי חיות לשעבר), חבר נעורים של הלל איתיאל , הוא גם פעיל עיקרי בפייסבוק ובאתרים השונים לצד חברו הלל איתיאל. מגיב תגובות ארוכות מלאות שקרים נוראים והשמצות בזויות על הרב ברלנד ועל תלמידיו, בפרט באתר "בעולמם של חרדים". ומגיב בפייסבוק בקבוצת "נפגעי" תחת השם "שירה גל". כמו כן הוא הולך יחד עם נחמן שלום לרבנים שונים ומנסה להסית אותם ולהלעיט אותם בשקרים נגד הרב ברלנד, בנסיון להחתים אותם על פשקווילים נגד הרב. 

  3. איתי נחמן שלום (המכונה "העד המרכזי") שממנו התחילה פרשת העלילות על הרב ברלנד, הוא גם מתאמץ לחזק את השקרים שלו, ומשתדל לשכנע עוד ועוד אנשים להאמין לו.
קורא לעצמו בפייסבוק, "חסיד מטוגן" ולפני כן קרא לעצמו "אלון בלון", וכן יש לו כמה וכמה חשבונות בפייסבוק בשמות בדויים, בהם הוא כותב ומגיב לעצמו...
מגיב בטוקבקים באתרים השונים, (מתחזה פעמים רבות בשמות של תלמידי הרב ברלנד)..
פעיל בהסתה נגד הרב ברלנד ברחוב החרדי. לאחרונה הוא עבר לגור בצפת, ושם מתחבר בעיקר עם ננחים ומסית כנגד הרב ברלנד.
  4. רפאל הורביץ (לשעבר אספור) חברו של נחמן שלום, מגבה אותו ולוקח חלק בפרסומים בפייסבוק ובאתרים השונים. ניתן לראות אותו בכתבה בערוץ 2 מלווה את נחמן שלום. את אשתו של רפאל הורביץ ניתן לראות כשהיא לובשת שאל ונכנסת איתם לאולם הדיונים.


הם אלה שיצרו את כל התלונות ביאחב"ל (אם זה אשתו של נחמן איתי שלום ואם זה הבת של הלל איתיאל). הם אלו היחידים שמגיבים לכל הכתבות בשמות בדויים. והם אלו שנמצאים בפייסבוק בקבוצת "נפגעי" ומעלילים עלילות ומפיצים שקרים. "הם" זה כל הפרשה בעצם בהיבט הפרסומי שלה בתקשורת ובאינטרנט, והם הפעילים להניע את מערכת ההסתה המשומנת הזו (גם ברחוב החרדי).

ראיתם תגובה כנגד הרב אליעזר ברלנד? זה יכול להיות אך ורק אחד מארבעת האנשים האלה. יש כמה בודדים שהכירו בעבר את "שובו בנים" ומלכלכים, וכן עוד כמה שהושפעו מהם והצטרפו אליהם. אך הם לא פעילים כל כך כמוהם בתגובות באתרים, הם סתם רק תומכים בארבעת המסיתים מסיבות אידאולוגיות או במקרה שלהם יותר פילוסופיות - או אם נקרא לזה בשם האמיתי - "שעמום" וצורך להרגיש "חכם", לא מעבר לזה.

אבל הם לפחות לא מעלים שקרים, בדיות וכזבים כמו אותה חבורה. לו היו יודעים קצת יותר שמות ופרטים אז היה להם הרבה יותר חומר ליצור עלילה, אך הם חסרים את הפרטים האלה כדי לבשל ולרקום עוד אחת.

בקיצור:

אין "הרבה שמועות", מדובר סך הכל בקבוצת אנשים שעשו קנוניה ויד אחת נגד הרב ברלנד, חלקם מסיבות נקמה או/ו סחיטה או מאיזה סיבה שהיא, והם, הם אלה שמפיצים את מגוון השמועות, והם עצמם אלה שמגיבים ברשת בכל האתרים.

כותבים שקרים גלויים על התלמידים הוותיקים של הרב ברלנד - כאילו הם מודים בכל העלילות ומתרצים אותם - בעוד שאותם תלמידים טוענים שהכל שקר גמור ואסור להאמין לכלום על פי ההלכה הפשוטה!!!
< יש כאלה שמפריחים הרבה עשן, ואחר כך טוענים "אין עשן בלי אש"... הם יוצרים ומלבים את האש ומתפלאים למה יש עשן >.
האופי שלהם ידוע, חבורת מאפיונרים-ביריונים אלימים שיורים באקדח על בית, סוחטים כספים ומאיימים ברצח,ומשלמים שוחד לנשים להעיד עדויות שקר נגד הרב ברלנד. זה שהמשטרה הפכה אותם לגיבורים במקום לשים אותם בכלא, זה רק מראה את השחיתות של הממסד שמשתפים פעולה עם עבריינים נגד הרב ונגד הציבור החרדי.

בתמונה: מימין - רפאל הורביץ (אספור), משמאל - איתי נחמן שלום, מאחוריהם אשתו של רפאל הורביץ לבושה בשאל. (מעניין מה היא עושה שם?).
רפאל הורוביץ (אספור לשעבר) היה מסתובב עם נחמן איתי שלום במאה שערים לפרסם את העלילות שלהם לכל אחד. עד היום הוא מכפיש ומשמיץ את הרב אליעזר ברלנד וקהילתו וקורא לו שבתאי צבי לכל מי שמוכן לשמוע, בפרט במאה שערים. הוא לומד בכולל "מאור הנצח" עם "צחי הורוביץ".
רפאל הורוביץ נהנה כאן מכמה דקות של תהילה על המסך של ערוץ 2. ניתן לראות את החיוכים המרוחים על פניהם, כאילו קיבלו בשורה שהמשיח הגיע. אויייי... כמה הם שמחים ועליזים מצער של קהילה שלמה. נו, עוד מעט יפצחו בריקוד על כל החילול ה' ועל הדם הרב שנשפך.
רפאל הורוביץ  קיבל אלפי שקלים משובו בנים ומהרב אליעזר ברלנד. הרב מאיר סעדה - מתלמידי הרב ברלנד אימץ אותו כילד שלו. דאג לו לאוכל, לינה, ביגוד והנעלה. לא היה לו כלום והרב מאיר סעדה היה מכבס לו את הבגדים ודואג לכל מחסורו. הרבה אהבה העניק לו. הרבה נשמה נתן לו. השקיע בו בכל הכוח ולא החסיר ממנו דבר. רפאל הורוביץ רצה לטוס לאומן באחד מהמועדים, אין בעיה! הרב מאיר סעדה מימן. כל צורכו ומחסורו נתן לו ורפאל הורוביץ השליך אותו בכפיות טובה כלאחר יד כאילו לא נתן לו מאום. 
עד כמה אדם יכול להיות אכזרי ולהחזיר רעה תחת טובה?!... ידוע על כספים רבים ש"נחמן איתי שלום" ו"רפאל הורוביץ" היו מקבלים מהרב אליעזר ברלנד (מדובר באלפי שקלים וטיסות לאומן, כל זאת מלבד מה שהרב מאיר סעדה נתן להם), מעניין שברגע שהפסיקו לקבל כסף מהרב ברלנד, צמחה לה עלילה ...
רפאל הורוביץ סתם הכניס את עצמו לפרשה הזו. אהבת הכאב שלו לאחרים הניעה אותו ליהנות מהכאב והצער של קהילת שובו בנים שגידלה וטיפחה אותו. מעולם לא נתן משהו למישהו (כך מספרים חבריו לשעבר), כששאלנו בישיבה שלמד אם שילם להם, אמרו: "אפילו לא שקל אחד". וזה לא גזל שאלנו, השיבו לנו: "העיקר שלאשתו יש "שאל" ושהוא יודע איך להתנדנד מול הגמרא, מעבר לזה הוא לא צריך כלום, יש לו את כל הסממנים החיצוניים להיות אפילו צדיק נסתר, רק חבל שאין בו הכרת הטוב והערכה למה שאחרים עשו בשבילו".
ובעצם, זה המכנה המשותף בין כל רודפי הרב אליעזר ברלנד ומכפישי שמו בתקשורת ובציבור הכללי והחרדי.
-7-.

הגוף שמממן את התלונות ותעמולת ההסתה נגד הרב אליעזר ברלנד

ממצא מעניין שעלה בידנו לאחר בדיקה וחקירה:
ישנה סבירות גבוהה וכמעט מוחלטת שעד כה היה גוף שכל מטרתו היה לממן כספית את המתלוננות ואת התעמולנים שמסיתים כנגד הרב אליעזר ברלנד, ושמותם: הלל איתיאל, צחי הורוביץ (צחי חיות לשעבר), רפאל הורוביץ (רפאל אספור לשעבר), נחמן איתי שלום המכונה "העד המרכזי". 
מטרת העמותה (הגוף המסייע) הייתה: 
1. לעזור כספית למתלוננות לרכוש עורכי דינים בכירים מהשורה הראשונה. 
2. לעזור כספית למתלוננות וליוזמי התעמולה להמשיך ולהסית ברחוב החרדי, בתקשורת ובמשטרה.
3. לעזור בכלכלה למתלוננות ולמסיתים כדי שיהיו פנויים וחופשיים להתעסק רק עם הפרוצדורות המשפטיות ושיוכלו להמשיך בהסתה והתעמולה מבלי לדאוג יותר מידי לצורך פרנסת הבית וכ"ו.
4. לעזור להם (כדוגמת איתי נחמן שלום שעבר לצפת לא מזמן) להתנייד ממקום למקום ולהחליף ביתר קלות מגורים.
הערה: זאת לדעת, שכל המכפישים והמשמיצים (שהזכרנו לעיל) את הרב אליעזר ברלנד הינם אנשים מובטלים וחסרי תעסוקה, והתעמולה שהם עושים יוצרת בשבילם תעסוקה ובידור ע"מ לשעשע את עצמם עם השנאה, הרצח והדם שהם שופכים בכל מקום. מעבר לכך, השימוש במשטרה, בתקשורת ובאמון שחלק מהאנשים נותנים להם, מעניק להם כר נרחב לאפשרויות של סחיטת כספים משובו בנים. אך כאמור אף ניסיון כזה לא הצליח להם, והיאחב"ל אף דואג לנקות אותם ולסייע להם בהליך זיכויים מניסיונות כאלו - כמו שכבר ראינו באחת הכתבות בעבר - וכמו מידע נוסף הנמצא בידנו שטרם ניתן לפרסום.

-8-.
התמוטטות התשתית שעליה נשענו כל התלונות!

מתברר שלשונאי ורודפי הרב אליעזר ברלנד אין שום בסיס משפטי או הגיוני לטענות שלהם, ולכשהדברים יצטרכו להידיין בבית המשפט - לנו יהיה יתרון עצום לגביהם, והמשקל העובדתי והראיתי מבחינה משפטית נוטה בצורה מכרעת לטובתנו.

נחמן איתי שלום והלל איתיאל, ביססו בעצם את עיקר משקל הטענות שלהם על אחת מתלמידותיו של הרב אליעזר ברלנד, בטענה שהוא (נחמן איתי שלום) ראה מהחלון את שניהם (הרב והיא) ביחד (כפי שהתפרסם בהתחלה בעיקר בתקשורת החרדית ואח"כ גם הכללית). 
ומה שמפליא ומדהים הוא, זה שאותה אישה שנחמן איתי טוען שראה עם הרב טוענת מצידה שנחמן איתי שלום חולה נפש ומעליל עליה עלילות, ומה שמצחיק פה זה שכך ממש פרסמו בערוצים השונים, בלי לבדוק מה היא עצמה אומרת ושהיא בכלל טוענת שהוא חולה נפש שמעליל עליה עלילות ומוציא עליה שם רע בציבור ובתקשורת. 

נחמן איתי שלום והלל איתיאל בנו עליה והוציאו כבר גרסה לתקשורת. אם התקשורת תדע שאותה אישה שהם מספרים עליה - שנחמן איתי שלום ראה עם הרב - טוענת שהוא (נחמן איתי שלום) חולה נפש ומוציא עליה עלילות ושם רע ולא היו דברים מעולם, הם היו מתייבשים וקופאים במקומם מרוב בושה. 
כשנחמן איתי הבין שלא ממש ניתן לסמוך על אותה אישה, אחר שזאת טוענת שהוא משקר וממציא עליה עלילות שלף שפן בדמות "אודל שלום", אשתו כיום, שהרב אליעזר ברלנד בעצמו חיתן אותם. 
להלל איתיאל יש שתי בנות: אחת פייגא והשנייה נקרא לה נ'. (הבת השנייה שלו "נ'" לא משתפת אתו פעולה ולכן ראוי שלא לפרסם את שמה מפאת כבודה. לגבי פייגא, פרסמנו את שמה ובנוסף גם את תמונתה משום שהיא כן משתפת פעולה עם אביה בעלילה על הרב אליעזר ברלנד). 
אז כך היה: הלל איתיאל התלונן במשטרה בשם שתי בנותיו, והבת (נ') לא שיתפה אתו פעולה, 
היא טוענת שאחותה סתם מתלוננת ולא היו דברים מעולם, היא לא מאמינה לאחותה ולא לאביה, אך זה לא מפריע לתקשורת להשתמש בה כמתלוננת וגם לא מפריע ליאחב"ל לקבל את טענות אביה, זאת על אף סירובה לשתף פעולה בתלונה בטענה: שלא היו דברים מעולם, ואביה מעליל עליה עלילות שווא!
מבינים את האבסורד פה??? מנסים לרתום אותה לעלילה והיא מודה בפה מלא שזו עלילה וגם בעלה מבין כך ואף-על-פי-כן אף אחד מערוצי התקשורת לא התייחס לזה, ולא רק אלא עוד השתמשו בה כעוד מתלוננת והוסיפו עוד מספר פיקטיבי לשתי המתלוננות הקיימות (פייגא איתיאל ואודל שלום). 
דבר נוסף שחשוב מאוד לתת לו תשומת לב, ואודל עצמה מודה בזה בראיון שנתנה לערוץ 2 והוא: שהמשפחה שלה והאבא שלה לא מאמינים לה והם עד היום חסידים של הרב ואוהבים אותו מאוד. 
בקיצור, רואים ומבינים מכאן שכל הפרשה מצטמצמת לשני אנשים: 
1. הלל איתיאל. 2. נחמן איתי שלום. שניהם הסיתו: האחד (הלל איתיאל) את בנותיו - והשני (נחמן איתי שלום) את אשתו. לשניהם חשבונות אישיים ופרטיים עם הקהילה, וזה בעצם היה המניע שעמד מאחורי המעשים שלהם לרתום כל אחד את קרוביו להתלונן ולהעליל בתקשורת ובציבור החרדי על הרב אליעזר ברלנד. 
בכל אופן רואים שאף המשפחות שלהם לא מאמינות להם וגם האישה שהם רצו להניח עליה את כל המשקל המשפטי והתקשורתי בכלל מכחישה כל אפשרות לקשור אותה למה שנחמן איתי שלום (החולה נפש שמעליל עליה לטענתה) אומר. 
שתי האנשים הנוספים שאני מזכיר לרוב הם: 
1. צחי הורוביץ (צחי חיות לשעבר) חבר טוב של הלל איתיאל. 
2. רפאל הורוביץ (רפאל אספור לשעבר) חבר טוב של נחמן איתי שלום. 
ביחד כולם זו קבוצה של ארבע אנשים שעומדת בראש התעמולה והפצת השקרים האלו: באינטרנט, בתקשורת, בפייסבוק ובציבור החרדי. 


קריאות "אללה אכבר" ב"עזה" מתחלפות בקריאות "רק רבינו" ב"מאה שערים", ה' ישמור וירחם.
כן כן, רודפי הרב אליעזר ברלנד, תחת הסיסמה והקריאה "רק רבינו" מוכנים לשחוט עדה שלמה. מוכנים לטבוח, לרצוח ולשפוך את הדם של כל החברה החרדית.
הם רודפים את כל הרבנים שלא מאמינים במשנתם והם שוחטים את כל היהודים שלא חושבים כמותם.
בדרך שלהם ובתפיסת עולמם הרצחנית, כל הרבנים הם "מפורסמים של שקר", "עמלקים", "ערב רב" שמסתירים את רבינו ומסתירים ומרחיקים את כל עם ישראל מהשם. וכל מי שמאמין באותם רבנים הוא "כופר" והוא "רשע" ו"ערב רב" ועוד כל מיני מרעין בישין אחרים.

עולמם הצר והמרושע לא נותן מקום לדעה אחרת. פשוט אסור לחשוב אחרת. אם אתה אוחז בתפיסה שונה מהם, בדרכם, מוטב שתמות ולא תחלל עוד יהודי עם הדעה שלך, כל עוד היא שונה משלהם.
לדעתם העולם צריך להיחרב על כל רבניו, חסידיו ומשפעיו. כולם שקרנים ללא יוצא מן הכלל. מלבדם כולם מושחתים ורשעים ועובדי עבודה זרה. רק הם חכמים, נבונים ואמתיים. ורק להם קיימת הזכות להיות בעולם הזה ולחיות חיים שלווים ונעימים. ואנו כולנו, שמאמינים שיש רבנים ושהתורה עוברת מדור לדור ומאב לבן, על כולנו נגזר להיות רדופים, מוכים ומושפלים, ואם לא כך הרי שזה לא המצב המתוקן והנכון לנו ועליהם מוטל התפקיד החשוב להיות האחראים לתקן ולסדר את המצב הזה ולרדוף אחרינו, ולהשמיץ, ולהכפיש ולרצוח את אופיה של כל החברה החרדית ובעיקר של חסידות ברסלב בפרט.


הרודפים והרוצחים את אופיה ושמה של החברה החרדית וחסידות ברסלב בפרט הם:

1. הלל איתיאל.

2. צחי הורוביץ (צחי חיות לשעבר).
3. נחמן איתי שלום (המכונה "העד המרכזי").

4. רפאל הורוביץ (רפאל אספור לשעבר).

- 9 -


חלק מהשאלות שנותרו ללא מענה בפרשת הרב אליעזר ברלנד.

1. הדס שטייף (כתבת פלילים "בכירה" בגלי צה"ל) ויואב איתיאל (אח של הלל איתיאל והאחיין של פייגא איתיאל - מי שמסרה ראיון שקרי להדס שטייף ברדיו גלי צה"ל) אני שואל אתכם:
הרי קבוצת "נפגעי שובו בנים" נפתחה כבר מלפני 7 חודשים, כשכל מטרתה לגייס ולהעניק ביטחון לעוד מתלוננות פיקטיביות לשקר ולהעליל על הרב ברלנד. איך תסבירו לי שעד היום לא נמצאה ולו מתלוננת אחת מלבד שלושת המתלוננות הקיימות, שהם בכלל משתייכות לגרעין קטן של קבוצה קיצונית שרואה אינטרס עליון להפיל ולפגוע ברב אליעזר ברלנד ובעוד רבנים שמבחינתם ולשיטתם נקראים "מפורסמים של שקר"???
2. איך לאחר כל מה שיואב איתיאל כתב (בשיתוף פעולה ועזרתה של הדס שטייף) במגזין המושבות וכל הפרסומים שהדס שטייף דאגה לפרסם בגלי צה"ל, וכן כל הפרסומים הרבים שבאו בעקבותיהם בכלי התקשורת השונים לא הובילו אף אחת נוספת להתלונן על הרב ברלנד???
3. איך זה שהדס שטייף (Hadas Shtaif) ויואב איתיאל, (Yoav Etiel) שבניגוד לכל כללי האתיקה העיתונאית, הם פעילים ומסייעים בקבוצת התעמולה וההסתה "נפגעי שובו בנים", ועד היום עם כל התחנונים של הקבוצה שנשים יבואו להתלונן, אף אחת לא הגיעה להתלונן על הרב ברלנד???

4. איך לאחר שהיאחב"ל חקר למעלה מ-300 נשים (!!!) אעפ"כ לא הצליח לגייס ולו אף אחת נוספת מלבד שלושת המתלוננות המשויכות לגרעין התעמולה וההסתה הקיצוני כנגד הרב אליעזר ברלנד???

5. איך זה שאותן שלושת המתלוננות המשויכות אל הגרעין הקיצוני שיזם בצורה מכוונת את כל הפרשה הזו, הן גם היחידות שהתלוננו ביאחב"ל, והן אלו שממשיכות בכל כוחן לנסות ולגייס עוד ועוד מתלוננות, לצד מאמציהם של הדס שטייף ויואב איתיאל, שניצלו את כוחם מעמדם ותפקידם בתקשורת (עד כה ללא הצלחה) לנסות ולרתום עוד נשים להתלונן על הרב ברלנד??? 

*שלשת המתלוננות ששיתפו פעולה עם היאחב"ל והעלילו על הרב ברלנד הן: אודל שלום - אשתו של איתי נחמן שלום, שהצטרפה להשלים את הסיפור ההזוי שלו כדי לשחרר אותו מהכלא על הירי (בעסקת עד מדינה נגד הרב ברלנד). ואליה הצטרפו עוד שתיים שרצו לחסל חשבונות: 2. פייגא איתיאל - שרצתה להתנקם ברב ברלנד על כך שחיתן את אחותה הצעירה ממנה עם בחור שהיא רצתה אותו לעצמה. ואביה הלל איתיאל ניצל זאת, ושידל אותה להעליל על הרב ברלנד כדי לסחוט כסף מתלמידי הרב. (הוא רצה בשעתו 300000$). 3. שרה גוטמן - חוזרת בשאלה, שאביה שלמה גוטמן הסית אותה להעליל על הרב ברלנד, כדי לנקום בו על כך שיעץ לאשתו להתגרש ממנו לאחר שהיה מכה אותה ומתעלל בה. יצוין שלמשפחת גוטמן בכלל אין קשר לשובו בנים כבר למעלה מ-6 שנים, כך שלא ברור בדיוק מתי היא הייתה אצל הרב ברלנד. הדבר המפליא הוא, שאותן המתלוננות ביאחב"ל, הן עצמן אלה שהופיעו בתקשורת! - אודל שלום בערוץ 2, ופייגא איתיאל ושרה גוטמן התראיינו בגלי צה"ל אצל הדס שטייף. (קראו להן, המתלוננת ש' והמתלוננת פ') רואים בבירור שמדובר בתעמולה. שהרי מלבד אותן שהתראיינו והתחילו את התעמולה התקשורתית כנגד הרב ברלנד , אין עוד תלונות נוספות שהתקבלו ביאחב"ל !. 

* הדס שטייף (Hadas Shtaif) = כתבת פלילים "בכירה" בגלי צה"ל העוסקת בגיוס מתלוננות בנושא אונס והטרדה מינית כנגד אנשי ציבור.
* יואב איתיאל (Yoav Etiel) = עיתונאי במגזין המושבות ורדיו חיפה - אחיו של הלל איתיאל - שנמצא תחת הכינוי "מצחיקים אותי" בקבוצת "נפגעי שובו בנים", הוא גם אחד המסיתים והתעמולנים הראשיים נגד הרב אליעזר ברלנד, שגייס את ביתו "פייגא איתיאל" (אחייניתו של יואב איתיאל) לטובת מזימתו המרושעת, ועוד דחף ודחק בה למסור ראיון שקרי להדס שטייף כנגד הרב אליעזר ברלנד ברדיו גלי צה"ל.

הערה: פרסום זה עלול לגרום לרודפי הרב אליעזר ברלנד לטרוח ולעמול כעת בכל כוחם, לנסות לגייס מתלוננות פיקטיביות נוספות בכל מחיר!!! ונא אל תשכחו... 

מזה 7 חודשים מאז תחילת הפרשה, עד נכון להיום (1.10.2013) הם עשו מאמצים עילאיים לגייס מתלוננות נוספות - כשהתקשורת מגויסת לטובתם - והם לא הצליחו לגייס ולו אף לא מתלוננת אחת.

- 10 -

...אז מדוע הרב ברלנד לא חוזר לחקירה ומוכיח את חפותו?...


לאחר שבחקירות נשים הודו ששילמו להן כסף כדי להתלונן נגד הרב ברלנד, וכן נמצאו סתירות עובדתיות בטענות שלהן, כמו כן נמסרו למשטרה הקלטות בהן שומעים את המעלילים על הרב סוחטים כספים מאנשי הרב על רקע העלילה, 
הרי הדבר המתבקש מהמשטרה היה לסגור את התיק של הרב ברלנד ולהתנצל על כך שרדפו אותו ועשו לו רצח אופי, ולהכניס את עדי השקר לבית הסוהר. במקום זאת הם מסרבים להודות בכישלון שלהם, ומתעקשים להגן על כבודם המושפל בכך שהרב ברלנד הצליח לחמוק מתחת ידיהם. ואומרים, הוא ברח לנו - אנחנו נתפוס אותו.. אנחנו נראה לו מה זה..! 
הם מודים במפורש שהעניין האמיתי שלהם הוא לא התלונות, אלא חשבונות של שנים רבות שהם מנסים להאשים אותו בנושאים אחרים בתחום הביטחוני ללא הצלחה, והתלונות האלה הם רק אמתלה ליפול עליו. 


הרי אם נחזור אחורה וניזכר איך התחיל כל העניין: לאור אלו נסיבות איתי נחמן שלום הגיע למשטרה? הוא לא הגיע כמתלונן, אלא כמואשם בנסיון לרצח! 
איתי נחמן שלום ואחיו רמי שלום הגיעו לבית משפחת ריכטר במאה שערים, ודפקו בדלת עד שיבואו לפתוח ויהיו בטוח אנשים מעבר לדלת שיוכלו להפגע, ואז הוא ירה עם האקדח שלשה יריות על הדלת, שעברו דרכה ופספסו בכמה שניות את אחד מבני הבית שהיה מעבר לדלת! 
בחקירתו של נחמן שלום אמר לחוקרים שהוא ירה בתור התגוננות, מאחר ואחד מבני הבית הכה אותו לו על כך שהוא היה מתגרה בו ומלכלך על רבו הרב ברלנד. 
{ האם התגוננות זה לירות עם אקדח על בית, כשיכול לפגוע בילדים ובני משפחה שלא קשורים לעניין? אי אפשר לקרוא לזה התגוננות, וגם לא נקמה, אלא מעשה טירוף מוחלט!!! }
החוקרים שאלו את נחמן שלום מה הוא דיבר על הרב ברלנד שבגלל זה הרביצו לו, והוא סיפר להם את סיפורו ההזוי והדמיוני. ואז הציעו לו עיסקה: להעיד נגד הרב ברלנד שממילא הם מחפשים לתפור לו תיק, ואילו לו עצמו יתנו חסינות של עד מדינה וכך יוכל להתחמק מהעונש המגיע לו על פי חוק, על נסיון הרצח! 
הוא הסכים לעיסקה, ותוך כמה ימים הפך מעבריין נאשם - לעד מדינה וכוכב תקשורת! נתנו לו ראיונות בטלוויזיה, והתייחסו אל הסיפורים שלו כאמת ברורה שלא צריכה שום בדיקה! 
הוא סיפר ש"טיפס והציץ מהחלון וראה את הרב עם אשה", מה שלא טרחו אפילו לבדוק זה, שבבית של הרב ברלנד בביתר, אין שום חלון שאפשר להראות מתוכו לתוך הבית!!!!!
יתרה מזאת, הוא סיפר את סיפורו על אשה מסויימת, שאותה אשה נלקחה לחקירה ביאחב"ל, והכחישה את הדברים וטענה שנחמן שלום הוא משוגע ומוציא עליה שם רע ... !!! היאחב"ל איימו עליה ואמרו לה שאם היא לא תודה, יאשימו אותה ב"שיבוש הליכי חקירה" ויכניסו אותה לכלא. אך היא לא נשברה ולא הסכימה לשתף פעולה...!
כעת הם נכנסו לבעיה, כאשר אין להם שיתוף פעולה בעדות נגד הרב ברלנד, וגן נחמן שלום נהיה בבעיה, כאשר אין בסיס לעדות שלו, ולא יוכל להפוך לעד מדינה ולהתחמק מהעונש. אך הוא עלה על פיתרון! הוא הביא את אשתו בתור מתלוננת, כאשר עד אז לא טענה כלל שהיה איתה כלום, אך כדי להציל את בעלה שלא יכנס לכלא, היא המציאה סיפור והעידה עדות שקר!!! את הגירסה לסיפור הכתיב לה בעלה נחמן שלום. (" תגידי שהוא אמר לך "אני מעלה אותך לעולם האצילות" כדי שזה ישמע אמיתי, כמו רב שמנצל נשים ואומר להן שזה "תיקונים". "). 
בערוץ 2 הביאו את "המתלוננת המרכזית" שהיא לא אחרת מאשתו של נחמן שלום. את העובדה הזאת ניסו כמובן להסתיר, וטישטשו אותה ועירפלו את קולה.
אבל קרתה להם פאדיחה רצינית והיסטורית ... בזמן שמישהו אחר דיבר שם בשידור והיא עמדה מהצד, פניה נחשפו לשתי שניות, והנה לכם "אודל שלום" - היא המתלוננת המרכזית על הרב ברלנד! (העלנו את התמונה, והיא מסומנת בחץ).
אגב עוד דבר שתדעו. היאחב"ל טענו שיש להם תלונה חמורה ופלילית ביותר שבגללה הוציאו נגד רב ברלנד "צו הסגרה בין לאומי". מדובר על תלונה של קטינה.. נכון מזעזע??..
אבל אתם יודעים מי ה"קטינה" שעליה מדובר?
מדובר באשתו של נחמן שלום שהייתה קטינה באותו זמן! והוא היה נשוי לקטינה - שדבר זה בפני עצמו הינו עבירה פלילית...!
היאחב"ל יצא למסע של "גיוס מתלוננות" נגד הרב ברלנד. הם זימנו לחקירה כל אשה ששמעו שאי פעם היה לה איזה קשר לרב ברלנד. מדובר על 300 נשים (!!!) שנחקרו ביאחב"ל, ומתוך כולם לא הצליחו למצוא מי שתשתף איתם פעולה, מלבד בודדות, שהייתה להם כבר מזמן שנאה כלפי הרב ברלנד ורצון להתנקם בו, או שניסו לסחוט כסף מתלמידי הרב באמצעות העלילה. (הכל מתועד ומוקלט והגיע לידי המשטרה!).
הן אלה שדיברו ב"גלי צה"ל" אצל התחקירנית "הדס שטייף", { שזה תפקידה בפועל והעיסוק העיקרי שלה, - לגייס מתלוננות על הטרדות מיניות נגד אישי ציבור. וכל מי שרוצה "לסגור חשבון" נגד מישהו, פונה אליה. והיא חוקרת, שופטת, חורצת דין, ומבצעת את גזר הדין... אפילו אם יתברר שזה שקר - אותו אדם לא יוכל לעולם לחזור למעמד שלו! והתנצלות? - מעולם לא שמענו מהדס שטייף! }.

עכשיו למישהו עדיין לא מובן, למה הרב ברלנד לא מגיע לחקירה ומוכיח את חפותו אצל היאחב"ל שהם עצמם תפרו עליו את העלילה?!!!

אין תגובות: